MW solar

Homepage - Meteo BE - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek


Jaar overzicht 2022 MW-solar

2022.png


MaandOpbrengst [kWh] Opbrengst [kWh/kWp]Verwacht [kWh] Verwacht [%]
Januar132,424,0154,086,0
Februar316,757,4293,7107,8
Maar698,2126,5388,4179,7
April601,9109,0536,5112,2
Mei667,4120,9617,7108,0
Juni661,9119,9564,7117,2
Juli709,0128,4621,2114,1
August715,8129,7585,2122,3
September512,792,9443,8115,5
Oktober451,681,8342,2132,0
November236,242,8200,4117,9
December16,83,1119,814,1
Som 5.720,601.036,344.867,70117,5


Homepage - Meteo BE - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek


Bewerkt door Marc W. Versie 1.5NL