MW solar

Homepage - Meteo BE - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek


Jaar overzicht 2021 MW-solar

2021.png


MaandOpbrengst [kWh] Opbrengst [kWh/kWp]Verwacht [kWh] Verwacht [%]
Januar149,327,0154,096,9
Februar361,865,5293,7123,2
Maar546,098,9388,4140,6
April639,1115,8536,5119,1
Mei595,9108,0617,796,5
Juni643,0116,5564,7113,9
Juli566,6102,7621,291,2
August532,996,5585,291,1
September558,5101,2443,8125,8
Oktober366,666,4342,2107,1
November176,832,0200,488,2
December9,21,7119,87,7
Som 5.145,74932,204.867,70105,7


Homepage - Meteo BE - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek


Bewerkt door Marc W. Versie 1.5NL